AnanHaber - Michail Pabiyan Profil


Michail Pabiyan

Muhabir

Michail Pabiyan, 19.09.2021 tarihinde işe alınmıştır. Politika haberlerini sunacak, bazen ekonomi hakkında tüyolar verecektir.

Popüler Yazıları

Michail Pabiyan

Politika Haberleri

Muhabir

Los Santos Ekonomi Kongresi


21.09.2021 tarihinde yani bugün, "Los Santos Ekonomi Kongresi" yapıldı. Bu kongreyi uzun bir zamandır bekliyorduk. Bozulan ekonomi dinamiklerinini iyileştirilmesi ve halkın tekrar eskisi gibi kalkınması için gerekli bir şeydi. Nitekim bugün alınan kararlar siz halkımızı fazlasıyla tatmin edecektir;

  • Yardıma Muhtaç ailelere devlet tarafından belirli bir ücrete kadar artabilen yardım yapılacaktır.
  • İlk etapta aylık 50.000 Amerika vatandaşı, sonrasında ise 100.000 vatandaşa kadar iş olanağı verilecektir.
  • İş olanaklarına rağmen iş bulamayanlar için işsizlik maaşı %2.5 arttırılmıştır.
  • Vatandaş hiyerarşisine göre vergi düzenlemesi ile birlikte kendi işinin sahibi olan yöneticilerinin vergilerininin %15'i yardıma muhtaç vatandaşlara gidecektir.

Los Santos hükümetini bu verdiği yeni kararlar ile kutluyoruz. Gerçekten bu yardıma uzun zamandır halkımızın ihtiyacı vardı.

Ben Michail Pabiyan ve sizin Politika Haberleri muhabirinizim...

Haber Tarihi: 21.09.2021

Michail Pabiyan

Politika Haberleri

Muhabir

Michail Pabiyan Kimdir?


Los Santos iç savaşa sürüklendiğinden beridir ekonomi hiç iyi gitmedi. Fakat en azından ekonomik reformlar ile hayat çok pahalılaşmış değil.

Ben Michail Pabiyan. Rusya'da yürüttüğüm muhabirlik kariyerimi, Amerika'da devam ettirmek için AnanHaber platformunda işe alındım.

Sizlere politika haberlerini, ekonomi haberlerini sunacağım. Bozulan ekonomi dinamiklerinin de çözülebilmesi için buradan Los Santos hükümetine tüyolar vereceğim.

Haber Tarihi: 19.09.2021


Profil Duvarı
Muhabir - Michail Pabiyan

"Hükümetin yaptığı ekonomi yardımı bazı yakınlarıma geldi. Gayet büyük miktarda bir yardım bu. Ayrıca arkadaşlarımdan birkaçı iş olanağı fırsatı ile iş sahibi oldu. Kendilerine ne kadar teşekkür etsek azdır. #EskiGünlerimizeDönüyoruzAmerika"

21.09.2021

Profil Yorumları
Editor - Mark Williams

AnanHaber'e hoşgeldiniz. Sizi aramızda gördüğümüz için mutluyuz. Nice senelere hep birlikte çalışmayı ümit ediyorum...

21.09.2021