AnanHaber - Mary Coverfield Profil


Mary Coverfield

Muhabir

Mary Coverfield 19.09.2021 tarihinde işe alınmıştır. Suç Haberlerini sunacak, inceleyecek ve olayları aydınlatacaktır.

Popüler Yazıları

Mary Coverfield

Suç Haberleri Haberleri

Muhabir

Şok Şok Şok: Sürpriz Grove Street Baskını


Son Dakika: Los Santos çevresinde gizli bir bölgede toplantı yapıldığı ve toplantı sırasında çok sayıda saldırgan olduğu polis ekiplerince bildirilmiştir.

Grove Street çetesinin gizli bir yerde toplantı yaparken saldırıya uğradığı bildirildi. Çete sözcüsü ve aynı zamanda kurucusu Sweet Johnson olay hakkında basın açıklaması yaptı;

"Bu gerçekten beklemediğimiz bir şeydi. Şehri C.R.A.S.H belasından kurtaran saygın bir çeteydik. Bu denli korkunç bir olayın bizim çetemizin başına gelmesi gerçekten hayret verici. Sizlere şunu temin ederim ki en yakın zamanda bu olayı çözüme kavuşturacağız. Parti içerisinde bölünmeler yaşadığımız bir zamanda dışarıdan da tehdit almamız bizi sarssa da arkamızda halkın olduğunu bilmek her gün nefes alma motivasyonumuz oluyor."

Peki Olayın Arkasında Kim var?

Grove Street çetesinden tam bilgi alamasakta çevre mahalleler ile yaptığımız görüşmeler sırasında bunun muhtemel bir Ballas saldırısı olduğunu öğrendik. Bildiğiniz üzere Ballas ve C.R.A.S.H birlikteliği bütün ülkede bir infiale yol açmış ve Ballas çetesi dağılmıştı. Fakat davasına sadık birçok isyancının olduğu da güvenlik güçleri tarafından bilinmektedir.

Sırada kim var ve şimdi ne olacak?

Bütün çeteler arasında ortak olan yapılan bir barış antlaşması ile nihayet bu tarz olaylara bir son vermiştik. Ancak bu saldırı, her şeyin başladığının bir işareti olabilir mi? ekonomik kongreler, atılımlar ve uzun uğraşlar ile rayına oturmaya başlayan şehirimiz için bu gerçekten korkunç.

Haber Tarihi: 21.09.2021


Profil Duvarı
Muhabir - Mary Coverfield

"Los Santos Polis Merkezi"

21.09.2021

Profil Yorumları
Editor - Mark Williams

AnanHaber'e hoşgeldiniz. Sizi aramızda gördüğümüz için mutluyuz. Nice senelere hep birlikte çalışmayı ümit ediyorum...

21.09.2021