AnanHaber - Haberler


Haberlerimizi sizler için burada sunuyoruz. Haberlerin yayınlandığı sabit bir saat yoktur. Gazetecilerimiz ne zaman yayınlarsa, o zaman görebilirsiniz.

Mary Coverfield

Suç Haberleri

Muhabir

Grove Street Baskını Operasyonu


Bültenimize çok sıcak bir haberle başlıyoruz. Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce Grove Street çetesinin yaptığı toplantı baskın sonucu ile durdurulmuştu. Çete kurucusu ise bu olayı aydınlatacağını söylemişti.

Bugün Grove Street işbirliği içerisinde Swat birlikleri tarafından yapılan operasyonla Ballas çetesine ait bir cephanelik baskına uğradı. Ballas isyancılarının üst düzey yöneticisi tutuklandı. Bütün bunlar olurken bölgeden kaçmaya çalışan 5 isyancı ise polis ateşi sonucu öldürüldü.

Sweet Johnson, AnanHaber'e bu olay hakkında bir demeç verdi;

"3-4 gün önce yaşadığımız hüzün dolu olayı bugün unuttuk. Çünkü polis ile yaptığımız işbirliği işe yaradı ve çetemize saldırarak doğrudan şehrimize tehdit oluşturan isyancılar öldürüldü. Swat ekiplerini kutluyorum. Çete olarak sizlere büyük teşekkürler ediyoruz."

Pekala. Sweet Johnson'a bu konuşması için teşekkürlerimizi sunuyoruz ve haberimize devam ediyoruz.

Los Santos çete barışını kırabilecek nitelikte olan bu baskın en sonunda durduruldu. Fakat halkımızın kafasında hala daha soru işaretleri var. Her şey bir başlangıç mıydı ve bütün olaylar tekrar mı başlayacak...Ben Mary Coverfield. Sizlerin Suç Haberleri Muhabirinizim.

Haber Tarihi: 24.09.2021

Mary Coverfield

Suç Haberleri

Muhabir

Şok Şok Şok: Sürpriz Grove Street Baskını


Son Dakika: Los Santos çevresinde gizli bir bölgede toplantı yapıldığı ve toplantı sırasında çok sayıda saldırgan olduğu polis ekiplerince bildirilmiştir.

Grove Street çetesinin gizli bir yerde toplantı yaparken saldırıya uğradığı bildirildi. Çete sözcüsü ve aynı zamanda kurucusu Sweet Johnson olay hakkında basın açıklaması yaptı;

"Bu gerçekten beklemediğimiz bir şeydi. Şehri C.R.A.S.H belasından kurtaran saygın bir çeteydik. Bu denli korkunç bir olayın bizim çetemizin başına gelmesi gerçekten hayret verici. Sizlere şunu temin ederim ki en yakın zamanda bu olayı çözüme kavuşturacağız. Parti içerisinde bölünmeler yaşadığımız bir zamanda dışarıdan da tehdit almamız bizi sarssa da arkamızda halkın olduğunu bilmek her gün nefes alma motivasyonumuz oluyor."

Peki Olayın Arkasında Kim var?

Grove Street çetesinden tam bilgi alamasakta çevre mahalleler ile yaptığımız görüşmeler sırasında bunun muhtemel bir Ballas saldırısı olduğunu öğrendik. Bildiğiniz üzere Ballas ve C.R.A.S.H birlikteliği bütün ülkede bir infiale yol açmış ve Ballas çetesi dağılmıştı. Fakat davasına sadık birçok isyancının olduğu da güvenlik güçleri tarafından bilinmektedir.

Sırada kim var ve şimdi ne olacak?

Bütün çeteler arasında ortak olan yapılan bir barış antlaşması ile nihayet bu tarz olaylara bir son vermiştik. Ancak bu saldırı, her şeyin başladığının bir işareti olabilir mi? ekonomik kongreler, atılımlar ve uzun uğraşlar ile rayına oturmaya başlayan şehirimiz için bu gerçekten korkunç.

Haber Tarihi: 21.09.2021

Michail Pabiyan

Politika Haberleri

Muhabir

Los Santos Ekonomi Kongresi


21.09.2021 tarihinde yani bugün, "Los Santos Ekonomi Kongresi" yapıldı. Bu kongreyi uzun bir zamandır bekliyorduk. Bozulan ekonomi dinamiklerinini iyileştirilmesi ve halkın tekrar eskisi gibi kalkınması için gerekli bir şeydi. Nitekim bugün alınan kararlar siz halkımızı fazlasıyla tatmin edecektir;

  • Yardıma Muhtaç ailelere devlet tarafından belirli bir ücrete kadar artabilen yardım yapılacaktır.
  • İlk etapta aylık 50.000 Amerika vatandaşı, sonrasında ise 100.000 vatandaşa kadar iş olanağı verilecektir.
  • İş olanaklarına rağmen iş bulamayanlar için işsizlik maaşı %2.5 arttırılmıştır.
  • Vatandaş hiyerarşisine göre vergi düzenlemesi ile birlikte kendi işinin sahibi olan yöneticilerinin vergilerininin %15'i yardıma muhtaç vatandaşlara gidecektir.

Los Santos hükümetini bu verdiği yeni kararlar ile kutluyoruz. Gerçekten bu yardıma uzun zamandır halkımızın ihtiyacı vardı.

Ben Michail Pabiyan ve sizin Politika Haberleri muhabirinizim...

Haber Tarihi: 21.09.2021

Mark Williams

Yetkili

Site Editörü

Sitemiz Hakkında


19.09.2021 tarihi ile birlikte tekrardan yayın hayatına başlayan websitemiz için çalışmalarımız sürmektedir. Birçok özelliği sizler için aktif ettik;

  • Anasayfa
  • Haberler Sekmesi
  • Muhabirler Sekmesi

Fakat bunlarla yetinmeyeceğimizi sizlere söylemek isterim. Gece Ajansı ve Dosyalar üzerinde çalışan yazılımcılarımız bunlardan başka daha birçok yeni projeyi ortaya çıkartacaktır. AnanHaber'e bağış yaparak yazılımcı maaşlarını ödememize yardımcı olabilirsiniz.

Haber Tarihi: 19.09.2021

Michail Pabiyan

Politika Haberleri

Muhabir

Michail Pabiyan Kimdir?


Los Santos iç savaşa sürüklendiğinden beridir ekonomi hiç iyi gitmedi. Fakat en azından ekonomik reformlar ile hayat çok pahalılaşmış değil.

Ben Michail Pabiyan. Rusya'da yürüttüğüm muhabirlik kariyerimi, Amerika'da devam ettirmek için AnanHaber platformunda işe alındım.

Sizlere politika haberlerini, ekonomi haberlerini sunacağım. Bozulan ekonomi dinamiklerinin de çözülebilmesi için buradan Los Santos hükümetine tüyolar vereceğim.

Haber Tarihi: 19.09.2021

Mark Williams

Yetkili

Site Editörü

AnanHaber Tekrar Açılışı


Merhabalar! Çok uzun zamandır, bu adresten yayın yaptığımız haber sitemiz bugün itibari ile tekrar açılmıştır. Bu durum bütün Los Santos camiyasını sevindirmiştir. Tekrar eskisi gibi sizlere haberleri sunacak, sunarken düşündürüceğiz.

AnanHaber, Los Santos darbesinden sonra kurulmuş bir haber platformudur. C.R.A.S.H polislerinin hainliği ile birlikte çok acı günler yaşayan Los Santos'u böylesine şeffaf yansıttığımız için kendimizle gurur duyuyoruz. Umuyoruz ki şimdi de bu işi başarabilecek ve kaldığımız yerden hep birlikte devam edebileceğiz.

İyi Günler Los Santos Halkı!

Haber Tarihi: 19.09.2021

AnanHaber - Önemli Olaylar